#1 2011-10-06 10:25:41

Sequel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-06
Posty: 1
Punktów :   

Ban

Zal tego serwa dostałem bana na 2 konta  z uzasadnieniem ze Gm ma prawo banować za nic.
Durex nagraj jakiś filmik jak gracz w 10 sec wola GM do dt miedzy czasie robi i wrzuca ss do sieci i wciągu tych 10 sec Gm przychodzi do dt i widzi SS wrzuconego przez gracza Expert. Oj Durex Durex niezły jesteś.

P.S Nie zdążyłem zrobić SS uzasadnienia bo dostałem bana na drugie konto ( hmm nie wiem za co pewnie za podobny nick) ale w grze byli gracze jak Gm uzasadniał za co ban

Offline

 

#2 2011-10-06 20:48:28

Ikantek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-01
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ban

.................

Ostatnio edytowany przez Ikantek (2011-10-07 19:30:42)

Offline

 

#3 2011-10-07 07:20:19

Durex

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ban

Sequel napisał:

Zal tego serwa dostałem bana na 2 konta  z uzasadnieniem ze Gm ma prawo banować za nic.
Durex nagraj jakiś filmik jak gracz w 10 sec wola GM do dt miedzy czasie robi i wrzuca ss do sieci i wciągu tych 10 sec Gm przychodzi do dt i widzi SS wrzuconego przez gracza Expert. Oj Durex Durex niezły jesteś.

P.S Nie zdążyłem zrobić SS uzasadnienia bo dostałem bana na drugie konto ( hmm nie wiem za co pewnie za podobny nick) ale w grze byli gracze jak Gm uzasadniał za co ban

Dostales bana na 2 konto to sie zgadza, uzasadnienie nie bylo ze GM ma prawo banowac za nic tylko mowilem Ci co pisze w reguleminie ktorego przestrzegam "GM ma prawo banowac bez podania przyczyny". Co do 10 minutowej akcji w dt ladnie ja stresciles w 10s : )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wayofshinobi.pun.pl www.farmazoni.pun.pl www.cbmpl.pun.pl www.abramakabra.pun.pl www.ligowcy.pun.pl